Op donderdag 6 februari was Pondera voor de tweede keer aanwezig op het Sustainability Career Event in Utrecht. Op dit jaarlijkse nationale carrière-evenement voor studenten en starters staat duurzaamheid centraal.
Pondera’s stand op de bedrijvenmarkt werd bezocht door een kleine duizend studenten en starters. Hier konden ze meer leren over de werkzaamheden en projecten van Pondera en een timelapse-video van de bouw van onze Haliade-X bekijken. Het publiek was divers en bestond uit bachelor- en masterstudenten, studenten op zoek naar een stage en starters met al enkele jaren werkervaring.
Daarnaast organiseerden we een workshop voor een dertigtal studenten en starters. Hierbij konden ze zelf aan de slag met een haalbaarheidsscan voor zon- en windenergie in een gebied in Nederland. Tijdens de workshop leerden ze over de verschillende belemmeringen waarmee rekening gehouden moet worden bij het ontwikkelen van duurzame energie. De verschillende studieachtergronden van de deelnemers leidden tot interessante discussies en resultaten.
We hebben onze vacatures onder de aandacht gebracht en kijken terug op een geslaagde dag. We verwachten volgend jaar weer aanwezig te zijn!
